SRF2012-181YA
DigiKeys produktnummer
SRF2012-181YATR-ND - Tape og spole (TR)
SRF2012-181YACT-ND - Båndavsnitt (CT)
SRF2012-181YADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRF2012-181YA
Beskrivelse
CMC 350MA 2LN 180 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 180 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
SRF2012-181YA Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Produsent
Bourns Inc.
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,055" (1,40mm)
Impedans ved frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
350mA