SRF2012-261YA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SRF2012-261YA |
Beskrivelse | CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 260 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 400mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SRF2012-261YA Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) (maks) 400mOhm |
Produsent Bourns Inc. | Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 50V |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm) |
Antall linjer 2 | Høyde (maks) 0,055" (1,40mm) |
Impedans ved frekvens 260 Ohms @ 100 MHz | Kapsling Horisontal, 4 PC-plater |
Nominell strøm (maks) 300mA | Baseproduktnummer |