DLW21SN181SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-5139-2-ND - Tape og spole (TR)
490-5139-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-5139-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW21SN181SQ2L
Beskrivelse
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW21SN181SQ2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
350mOhm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Høyde (maks)
0,055" (1,40mm)
Impedans ved frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
330mA