4608X-101-103LF
DigiKeys produktnummer
4608X-1-103LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4608X-101-103LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10k Ohm ±2% 200mW Kraft per element Bussystem 7 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 8-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
4608X-101-103LF Modeller
Kategori
Effekt per element
200mW
Produsent
Bourns Inc.
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
8-SIP
Kretstype
Bussystem
Leverandørens enhetsforpakning
8-SIP
Motstand (Ohm)
10k
Størrelse/dimensjon
0,798" L x 0,098" B (20,27mm x 2,49mm)
Toleranse
±2%
Høyde - sittende (maks)
0,200" (5,08mm)