4308R-101-103LF
DigiKeys produktnummer
4308R-1-103LF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
4308R-101-103LF
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
Detaljert beskrivelse
10k Ohm ±2% 200mW Kraft per element Bussystem 7 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 8-SIP
EDA-/CAD-modeller
4308R-101-103LF Modeller
Kategori
Antall pinner
8
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kretstype
Bussystem
Kapsling
8-SIP
Motstand (Ohm)
10k
Leverandørens enhetsforpakning
8-SIP
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,784" L x 0,085" B (19,91mm x 2,16mm)
Antall motstandere
7
Høyde - sittende (maks)
0,195" (4,95mm)
Motstand-forhold-drift
50ppm/°C