CSC08A0110K0GEK
DigiKeys produktnummer
CSC10KN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSC08A0110K0GEK
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10k Ohm ±2% 200mW Kraft per element Bussystem 7 Motstandsnettverk matriser ±100ppm/°C 8-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSC08A0110K0GEK Modeller
Kategori
Antall pinner
8
Produsent
Vishay Dale
Effekt per element
200mW
Serie
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kretstype
Bussystem
Kapsling
8-SIP
Motstand (Ohm)
10k
Leverandørens enhetsforpakning
8-SIP
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,790" L x 0,098" B (20,07mm x 2,49mm)
Antall motstandere
7
Høyde - sittende (maks)
0,195" (4,95mm)
Motstand-forhold-drift
±50ppm/°C