ADP3309ARTZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
ADP3309ARTZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP3309ARTZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP3309ARTZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP3309ARTZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP3309ARTZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
300 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
2 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Feilflagg, avslåing
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-20°C – 80°C (TA)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 100mA