LD2981CM33TR
DigiKeys produktnummer
497-7786-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7786-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-7786-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD2981CM33TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LD2981CM33TR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
150 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
2.6 mA
PSRR
63dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.375V ved 100mA