ASEMB-16.000MHZ-LY-T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ASEMB-16.000MHZ-LY-T |
Beskrivelse | MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD |
Produsentens standard leveringstid | 16 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ASEMB-16.000MHZ-LY-T Modeller |
Kategori | Forsyningsspenning 1,8V – 3,3V |
Produsent | Frekvensstabilitet ±10ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 16mA |
Frekvens | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funksjon Standby (slå av) | Høyde - sittende (maks) 0,035" (0,90mm) |