ASEMB-16.000MHZ-LC-T
DigiKeys produktnummer
535-11746-2-ND - Tape og spole (TR)
535-11746-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-11746-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASEMB-16.000MHZ-LC-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASEMB-16.000MHZ-LC-T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
16mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)