ASEMB-16.000MHZ-XY-T
DigiKeys produktnummer
535-11459-2-ND - Tape og spole (TR)
535-11459-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-11459-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ASEMB-16.000MHZ-XY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Detaljert beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ASEMB-16.000MHZ-XY-T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V – 3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - forsyning (maks)
16mA
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)