PHV-5R4H505-R
DigiKeys produktnummer
283-4190-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHV-5R4H505-R
Beskrivelse
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Detaljert beskrivelse
5 F (EDLC) superkondensatorer 5.4 V Radial, Boks, Horisontal 70mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Kapsling
Radial, Boks, Horisontal
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
5 F
Størrelse/dimensjon
1,280" L x 0,839" B (32,50mm x 21,30mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Nominell spenning
5.4 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
70mOhm ved 100Hz