GEN4-4DPI-43T_View 2
Case Study – Airinspace
GEN4-4DPI-43T
DigiKeys produktnummer
1613-1404-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GEN4-4DPI-43T
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Skjemmoduler – LCD grafisk Lysgjennomslippende Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skjermstørrelse
4,3" (109,22mm)
Produsent
4D Systems Pty Ltd
Visningsområde
95,04mm B x 53,86mm H
Serie
Bakgrunnsbelysning
LED - White
Emballasje
Bulk
Punktpiksler
480 x 272
Delestatus
Aktiv
Grensesnitt
SPI
Skjermtype
TFT - farge
Grafikkfarge
Rød, Grønn, Blå (RGB)
Skjermmodus
Lysgjennomslippende
Punktavstand
0,20mm B x 0,20mm H