EVE3-43A-BLM-TPN-F32
DigiKeys produktnummer
635-EVE3-43A-BLM-TPN-F32-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EVE3-43A-BLM-TPN-F32
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skjemmoduler – LCD grafisk Lysgjennomslippende Rød, Grønn, Blå (RGB) TFT - farge SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EVE3-43A-BLM-TPN-F32 Modeller
Kategori
Visningsområde
95,04mm B x 53,86mm H
Produsent
Matrix Orbital
Bakgrunnsbelysning
LED - White
Serie
Punktpiksler
480 x 272
Emballasje
Boks
Grensesnitt
SPI
Delestatus
Aktiv
Styringstype
BT815, BT816
Skjermtype
TFT - farge
Grafikkfarge
Rød, Grønn, Blå (RGB)
Skjermmodus
Lysgjennomslippende
Punktavstand
0,20mm B x 0,20mm H
Diagonal skjermstørrelse
4,3" (109,22mm)