GEN4-FT812-43T
DigiKeys produktnummer
1613-GEN4-FT812-43T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GEN4-FT812-43T
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY TFT - 4.3"
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Skjemmoduler – LCD grafisk Lysgjennomslippende TFT - farge SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategori
Diagonal skjermstørrelse
4,3" (109,22mm)
Produsent
4D Systems Pty Ltd
Visningsområde
106,00mm B x 69,30mm H
Emballasje
Boks
Bakgrunnsbelysning
LED
Delestatus
Aktiv
Punktpiksler
480 x 272
Skjermtype
TFT - farge
Grensesnitt
SPI
Skjermmodus
Lysgjennomslippende
Styringstype
FT812
Berøringsskjerm
Resistiv
Punktavstand
0,20mm B x 0,20mm H