8M20P2/49SMT
DigiKeys produktnummer
3155-8M20P2/49SMTTR-ND - Tape og spole (TR)
3155-8M20P2/49SMTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
3155-8M20P2/49SMTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
8M20P2/49SMT
Beskrivelse
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 80 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
8M20P2/49SMT Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
8 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,449" L x 0,189" B (11,40mm x 4,80mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,165" (4,20mm)