8M20P2/49US
DigiKeys produktnummer
3155-8M20P2/49US-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
8M20P2/49US
Beskrivelse
CRYSTAL 8MHZ 20PF DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 MHz ±30ppm Krystaller 20pF 80 Ohms HC-49/US
Kategori
Belastningskapasitans
20pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
8 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,453" L x 0,183" B (11,50mm x 4,65mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,138" (3,50mm)