YC164-JR-070RL
DigiKeys produktnummer
YC164J-0.0TR-ND - Tape og spole (TR)
YC164J-0.0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
YC164J-0.0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
YC164-JR-070RL
Beskrivelse
RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0 Ohm Jumperkabel 62,5mW Kraft per element Isolert 4 Motstandsnettverk matriser 1206 (3216 metrisk), konveks, lang terminalbolt
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
YC164-JR-070RL Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Produsent
YAGEO
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
DDRAM, SDRAM
Kretstype
Isolert
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand (Ohm)
0
Kapsling
1206 (3216 metrisk), konveks, lang terminalbolt
Toleranse
Jumperkabel
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Antall motstandere
4
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)