HCB 1608KF-600T30
DigiKeys produktnummer
4816-HCB1608KF-600T30TR-ND - Tape og spole (TR)
4816-HCB1608KF-600T30CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4816-HCB1608KF-600T30DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCB 1608KF-600T30
Beskrivelse
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
60 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 3A 40mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
3A
Produsent
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC-motstand (DCR) (maks)
40mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
60 Ohms @ 100 MHz