SMCJ110A/TR7 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
177V Klemme 8,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB
SMCJ110A/TR7
DigiKeys produktnummer
13-SMCJ110A/TR7TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ110A/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
177V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,5A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
110V
Spenning - gjennomslag (min)
122V