SMCJ110A/TR13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
177V Klemme 8,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DO-214AB
SMCJ110A/TR13
DigiKeys produktnummer
13-SMCJ110A/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ110A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
177V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,5A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
110V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
122V