ICH10024WS05
DigiKeys produktnummer
1470-4323-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ICH10024WS05
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 100W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 20A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ICH10024WS05 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
100 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OVP, SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
83%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
9-DIP-module
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Strøm - utgang (maks)
20A