ATS-1144-C1-R0
DigiKeys produktnummer
ATS1505-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATS-1144-C1-R0
Beskrivelse
1/2 BRICK HEATSINK 58X61X11.4MM
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe Halv stein DC/DC-omformer Aluminium Montering på oversiden
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATS-1144-C1-R0 Modeller
Kategori
Form
Rectangular, Angled Fins
Produsent
Lengde
2,323" (59,00mm)
Serie
Bredde
2,401" (61,00mm)
Emballasje
Bulk
Ribbehøyde
0,449" (11,40mm)
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
3.90°C/W ved 200 LFM