ECL15UD02-T
DigiKeys produktnummer
1470-1167-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECL15UD02-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 85 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,10" L x 1,25" B x 0,78" H (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Spenning - utgang 1
15V
Standardnummer
Spenning - utgang 2
-15V
Strøm - utgang 1
500 mA
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 2
500 mA