ECL15UD02-S
DigiKeys produktnummer
1470-1166-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECL15UD02-S
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 2 Utgang 15V -15V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ECL15UD02-S Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,30" L x 1,36" B x 1,04" H (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Spenning - utgang 1
15V
Standardnummer
Spenning - utgang 2
-15V
Strøm - utgang 1
500 mA
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 2
500 mA