634-15ABPE
634-15ABPE
634-15ABPE
DigiKeys produktnummer
345-1129-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
634-15ABPE
Beskrivelse
HEATSINK SLIM VERT BLACK TO-220
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe TO-220 Aluminium 3.0W ved 50°C Kortnivå, Vertikal
Kategori
Lengde
1,500" (38,10mm)
Produsent
Bredde
0,640" (16,26mm)
Serie
Ribbehøyde
0,640" (16,26mm)
Emballasje
Boks
Effekttap ved temperaturøkning
3.0W ved 50°C
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
2.00°C/W ved 300 LFM
Type
Kortnivå, Vertikal
Termisk motstand ved naturell
50,00°C/W