960-21-33-D-AB-0
960-21-33-D-AB-0
960-21-33-D-AB-0
DigiKeys produktnummer
345-1783-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
960-21-33-D-AB-0
Beskrivelse
HEATSINK 21X33MM DIA PUSH PIN
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kjøleribbe BGA Aluminium Montering på oversiden
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
960-21-33-D-AB-0 Modeller
Kategori
Form
Kvadrat, Pinneribber
Produsent
Lengde
0,827" (21,00mm)
Serie
Bredde
0,827" (21,00mm)
Emballasje
Boks
Ribbehøyde
1,299" (33,00mm)
Delestatus
Aktiv
Termisk motstand ved tvunget luftstrømning
3.10°C/W ved 200 LFM