SUD35N10-26P-BE3
DigiKeys produktnummer
742-SUD35N10-26P-BE3TR-ND - Tape og spole (TR)
742-SUD35N10-26P-BE3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
742-SUD35N10-26P-BE3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SUD35N10-26P-BE3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 12A/35A DPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 12A (Ta), 35A (Tc) 8,3W (Ta), 83W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
47 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2000 pF @ 12 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
8,3W (Ta), 83W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
7V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
26mOhm ved 12A, 10V