SUD40N10-25-E3
DigiKeys produktnummer
SUD40N10-25-E3TR-ND - Tape og spole (TR)
SUD40N10-25-E3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SUD40N10-25-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SUD40N10-25-E3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 40A TO252
Produsentens standard leveringstid
38 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 40A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SUD40N10-25-E3 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
60 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2400 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
3W (Ta), 136W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
25mOhm ved 40A, 10V