SUD19P06-60L-E3
DigiKeys produktnummer
SUD19P06-60L-E3TR-ND - Tape og spole (TR)
SUD19P06-60L-E3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SUD19P06-60L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SUD19P06-60L-E3
Beskrivelse
MOSFET P-CH 60V 19A TO252
Produsentens standard leveringstid
63 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 60 V 19A (Tc) 2,7W (Ta), 46W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SUD19P06-60L-E3 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
40 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1710 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
2,7W (Ta), 46W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
60mOhm ved 10A, 10V