TSP-L-0300-103-3%-ST
DigiKeys produktnummer
905-TSP-L-0300-103-3%-ST-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSP-L-0300-103-3%-ST
Beskrivelse
SENSOR LINEAR 300MM SOLDER TAB
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Resistiv Sensor Lineærposisjon Bøyelig membran - lineær Loddeflik
Kategori
Aktuatortype
Bøyelig membran - lineær
Produsent
Spectra Symbol
Linearitet
±3%
Serie
Motstand
10 kOhms
Emballasje
Pose
Motstandstoleranse
±20%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Egendefinert
For måling
Lineærposisjon
Termineringsstil
Loddeflik
Teknologi
Resistiv
Driftstemperatur
-40°C – 50°C
Lineært område
0 – 300,00mm (0 – 11,81")