P16FNP471MA
DigiKeys produktnummer
716-P16FNP471MA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P16FNP471MA
Beskrivelse
POT 470 OHM 1W CERMET LINEAR
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Cermet 1W Loddekabelsko
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Motstand (Ohm)
470
Toleranse
±20%
Effekt (watt)
1W
Aktuatorlengde
0,709" (18,00mm)
Aktuatordiameter
0,866" (22,00mm)
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,866" dia (22,00mm)