P16FNM471KA
DigiKeys produktnummer
716-P16FNM471KA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P16FNM471KA
Beskrivelse
P16F NM 470U 10% A BO E3
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 Ohm 1 rekke Lineær Panelmontering Potensiometer Ingen 1.0 Svingning Cermet 1W Loddekabelsko
Temperaturkoeffisient
±150ppm/°C
Motstand (Ohm)
470
Toleranse
±10%
Effekt (watt)
1W
Aktuatorlengde
0,709" (18,00mm)
Aktuatordiameter
0,866" (22,00mm)
Størrelse - hoveddel
Rund - 0,866" dia (22,00mm)