VLMH3100-GS08
DigiKeys produktnummer
751-1464-2-ND - Tape og spole (TR)
751-1464-1-ND - Båndavsnitt (CT)
751-1464-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VLMH3100-GS08
Beskrivelse
LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Ravgul 618,5nm LED-indikasjon – frittstående 2V 2-SMD, J-ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLMH3100-GS08 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
10mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
635nm
Konfigurasjon
Standard
Kapsling
2-SMD, J-ledning
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
3,00mm L x 2,80mm B
Linsestil
Rund med flat topp
Høyde (maks)
1,85mm
Linsestørrelse
2,40mm dia