VLMG3100-GS08
DigiKeys produktnummer
751-1462-2-ND - Tape og spole (TR)
751-1462-1-ND - Båndavsnitt (CT)
751-1462-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VLMG3100-GS08
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Grønn 569nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 2-SMD, J-ledning
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Produsent
Strøm - test
10mA
Serie
Visningsvinkel
120°
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Bølgelengde - topp
565nm
Konfigurasjon
Standard
Kapsling
2-SMD, J-ledning
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
3,00mm L x 2,80mm B
Linsestil
Rund med flat topp
Høyde (maks)
1,85mm
Linsestørrelse
2,40mm dia