VB30200C-E3/8W
DigiKeys produktnummer
VB30200C-E3/8WGITR-ND - Tape og spole (TR)
VB30200C-E3/8WGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
VB30200C-E3/8WGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VB30200C-E3/8W
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 200V 15A TO263AB
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V 15A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VB30200C-E3/8W Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 15 A
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
160 µA @ 200 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AB (D2PAK)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
15A