V40PW60C-M3/I
DigiKeys produktnummer
112-V40PW60C-M3/ITR-ND - Tape og spole (TR)
112-V40PW60C-M3/ICT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-V40PW60C-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
V40PW60C-M3/I
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 60V 20A SLIMDPAK
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 60 V 20A Overflatemontering TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2.4 mA @ 60 V
Serie
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
SlimDPAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
20A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
680 mV @ 20 A