A101CS12VDC
DigiKeys produktnummer
2449-A101CS12VDC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A101CS12VDC
Beskrivelse
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Bilrelé SPDT (1 form C) 12VDC Spole Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A101CS12VDC Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Inntrekksspenning
8,4VDC
Produsent
CIT Relay and Switch
Utløsningsspenning
1,2VDC
Serie
Driftstid
4 ms
Emballasje
Rør
Frakoblingstid
1.5 ms
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Sealed - Fully
Spoletype
Ikke låsbar
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spolestrøm
47.2 mA
Termineringsstil
PC-pinne
Spolespenning
12VDC
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontaktskjema
SPDT (1 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-tinn-oksid (AgSnO)
Kontaktklassifisering (strøm)
30 A
Spoleeffekt
550mW
Omkoblingsspenning
28VDC - maks
Spolemotstand
254 Ohms