SMCJ30A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ30A-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ30A-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ30A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ30A-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
31A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V