SMCJ150CA-E3/57T | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMCJ150CA-E3/57T |
Beskrivelse | TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 243V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMCJ150CA-E3/57T Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 6,2A |
Produsent | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Toveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - reversspenning (Typ) 150V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 167V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 243V |