Bilde for SMAJ60CA-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ60CA-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ60CA-E3/61GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ60CA-E3/61GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ60CA-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ60CA-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
96,8V Klemme 4,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
EDA-/CAD-modeller
SMAJ60CA-E3/61 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,1A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
60V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
66,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
96,8V