RB530CM-60T2R
DigiKeys produktnummer
RB530CM-60T2RTR-ND - Tape og spole (TR)
RB530CM-60T2RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB530CM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB530CM-60T2R
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 100MAVMN2M
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 60 V 100mA Overflatemontering VMN2M (SOD-923)
EDA-/CAD-modeller
RB530CM-60T2R Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 60 V
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Teknologi
Leverandørens enhetsforpakning
VMN2M (SOD-923)
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
60 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
100mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
600 mV @ 15 mA