Bilde for SMAJ30A-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ30A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ30A-E3/61GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ30A-E3/61GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ30A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ30A-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 8,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ30A-E3/61 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
8,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V