SMAJ30A-TR
DigiKeys produktnummer
497-12778-2-ND - Tape og spole (TR)
497-12778-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-12778-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ30A-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 64.3VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64,3V Klemme 36A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ30A-TR Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
36A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
64,3V