Bilde for SMAJ16A-E3/61 er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ16A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMAJ16A-E3/61GITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ16A-E3/61GICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ16A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ16A-E3/61
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 15,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ16A-E3/61 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,4A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
16V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
17,8V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V