SMAJ16A/TR7
DigiKeys produktnummer
13-SMAJ16A/TR7TR-ND - Tape og spole (TR)
13-SMAJ16A/TR7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
13-SMAJ16A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ16A/TR7
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
26V Klemme 15,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
26V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,4A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
16V
Spenning - gjennomslag (min)
17,8V