SM15T33CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
112-SM15T33CA-E3/9ATTR-ND - Tape og spole (TR)
112-SM15T33CA-E3/9ATCT-ND - Båndavsnitt (CT)
112-SM15T33CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T33CA-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,7V Klemme 33A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
33A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
28,2V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,7V