SM15T33CA
DigiKeys produktnummer
497-7872-2-ND - Tape og spole (TR)
497-7872-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-7872-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM15T33CA
Beskrivelse
TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
59V Klemme 169A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM15T33CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
169A (8/20µs)
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
28,2V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
59V