SM15T33CA-E3/9AT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SM15T33CA-E3/9AT |
Beskrivelse | TVS DIODE 28.2VWM 45.7V DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 45,7V Klemme 33A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 33A |
Produsent | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -65°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Overflatemontering |
Toveiskanaler 1 | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - reversspenning (Typ) 28,2V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 31,4V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 45,7V |