1.5SMC39CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC39CA-E3/57TGITR-ND - Tape og spole (TR)
1.5SMC39CA-E3/57TGICT-ND - Båndavsnitt (CT)
1.5SMC39CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
1.5SMC39CA-E3/57T
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
53,9V Klemme 27,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
27,8A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
37,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,9V